biuro@prosignum.pl

Adres email

+48 730 222 282

Telefon

ul.Osiedle Robotnicze 6, Dąbrowa Górnicza

Adres Firmy
Pro Signum

Siatki i Banery

Banery i siatki mesh reklamowe to rodzaje reklamy zewnętrznej, które wykorzystują materiały o wysokiej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne.

Banery reklamowe to płachty materiału, na których nadrukowana jest grafika lub treść reklamowa. Są dostępne w różnych rozmiarach i formatach, a także w różnych rodzajach materiałów, takich jak winyl, poliester, czy płótno.

Siatka mesh reklamowa to rodzaj banera, który wykonany jest z siatki o równych oczkach. Dzięki temu jest bardziej przewiewna niż tradycyjny baner, co pozwala na swobodny przepływ powietrza. Siatka mesh reklamowa jest również bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Wysoka widoczność - banery i siatki mesh reklamowe są zazwyczaj umieszczane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, co zapewnia wysoką widoczność reklamy.

Niska cena w stosunku do powierzchni reklamy. W przeliczeniu na M2 reklamy na banerach oraz siatkach mech są jednym z najtańszych nośników.

Uniwersalny sposób montażu. Reklamy techo typu mogą być montowane na ścianach na siatkach ogrodzeniowych lub na konstrukcjach nośnych.

Pro Signum

Przykłady Banerów

ZOSTAW SWÓJ NUMER, ODDZWONIMY

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin roboczych.
Dane firmy
Śledź nas
© 2023 made by Strony Internetowe Katowice